1. «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ-ն (իրավաբանական հասցե` ՀՀ, Երևան, Արգիշտի 4/1), առաջարկների ներկայացման հարցման (ԱՆՀ) ծանուցման միջոցով հրավիրում է իրավաբանական անձանց (այսուհետ` Հայտատուներին) ներկայացնելու գնառաջարկներ Մաքսային- բրոկերային ծառայությունների մատուցման բաց հարցման վերաբերյալ:
Կոնտակտային անձ` Նինա Հովհաննիսյան
Մարքեթինգի և ծառայությունների գնումների մասնագետ
Հեռ` +374 93 298505
3. Առաջարկների/Գնառաջարկները ներկայացման վերջնաժամկետը՝ ոչ ուշ, քան 06 մայիսի 2025, ժամ 17:00 (Հայաստանի ժամանակով):
4. Առաջարկների/Գնառաջարկները ներկայացման հարցումը մրցույթ չէ, և ԱՆՀ/ԳՆՀ ընթացակարգը նաև չի համարվում հրապարակային մրցույթ: Այն հանդիսանում է շուկայում առկա համապատասխան գնառաջարկների հավաքագրման գործընթաց, որի արդյունքում գնառաջարկներից լավագույնը կարող է ընդունվել: Առաջարկների/Գնառաջարկները ներկայացման հարցման գործընթացը չի կարգավորվում ՀՀ Քաղաքացիական օրենսգրքի 463-465, 1043-1044 հոդվածներով և «Հրապարակային սակարկությունների մասին» ՀՀ օրենքով:

Открытый запрос цен на предоставления Услуги таможенного брокера
1. ЗАО «Вива Армения» (юридический адрес: РА, г. Ереван, ул. Аргишти 4/1) объявляет о открытом запросе цен (ОЗЦ) на Услуги таможенного брокера и приглашает юридических лиц к представлению предложений.
Контактное лицо:  Нина Оганнисяан
Специалист закупок по маркетингу и услугам
Телефон: +374 93 298505
3. Срок окончания приема заявок - не позднее 06/05/2025, время 17:00 AMT.
4.Открытый/Закрытый запрос (цен/предложениий) не является тендером, и данная процедура открытого/закрытого запроса (цен/предложениий) также не считается заявкой на проведение конкурса. Данный процесс является сбором существующих на рынке предложений, из которых в дальнейшем будет выбрано предложение, наиболее отвечающее требованиям компании. Процесс запроса цен статьями 463-465, 1043-1044 Гражданского кодекса РА и Закона «О публичных аукционах» не регулируется.