1. «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ-ն (իրավաբանական հասցե` ՀՀ, Երևան, Արգիշտի 4/1), գնառաջարկների ներկայացման հարցման (ԳՆՀ) (V) ծանուցման միջոցով հրավիրում է իրավաբանական և ֆիզիկական անձանց (այսուհետ` Հայտատուներին) ներկայացնելու գնառաջարկներ Վիվա Արմենիա ՓԲԸ-ի կողմից շահագործված ավտոմեքենաների՝ վերանայված (իջեցված) գներով իրացման վերաբերյալ:
2. Կազմակերպիչ` «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ
3. Առաջարկները պետք է ուղարկվեն «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ հասցեով ոչ ուշ, քան 2024թ-ի դեկտեմբերի 23-ը, ժամը 17:00 (Հայաստանի ժամանակով):
4. Գնառաջարկների ներկայացման հարցումը մրցույթ չէ, և ԱՆՀ ընթացակարգը նաև չի համարվում հրապարակային մրցույթ: Այն հանդիսանում է շուկայում առկա համապատասխան գնառաջարկների հավաքագրման գործընթաց, որի արդյունքում առաջարկներից լավագույնը կարող է ընդունվել: Գնառաջարկների ներկայացման հարցման գործընթացը չի կարգավորվում ՀՀ Քաղաքացիական օրենսգրքի 463-465, 1043-1044 հոդվածներով և «Հրապարակային սակարկությունների մասին» ՀՀ օրենքով:

1. ЗАО «Вива Армения» (юридический адрес: РА, г. Ереван, ул. Аргишти 4/1) объявляет об открытом запросе цен (ОЗЦ) по продаже транспортных средств, эксплуатируемых ЗАО “Вива Армения”, по пересмотренным (сниженным) ценам (V) и приглашает заинтересованных юридических и физических лиц к предоставлению ценовых предложений.
3. Предложения должны быть доставлены по адресу организатора до 17:00 (время AMT) 23-ого декабря 2024 года.
4. Открытый запрос цен не является тендером, и данная процедура открытого запроса цен также не считается заявкой на проведение конкурса. Данный процесс является сбором существующих на рынке предложений, из которых в дальнейшем будет выбрано предложение, наиболее отвечающее требованиям компании. Процесс запроса предложений статьями 463-465, 1043-1044 Гражданского кодекса РА и Закона «О публичных аукционах» не регулируется.